Rozładowany akumulator w zimie auto nie odpala nie mozna otworzyc

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #685 przez KluczBorg
KluczBorg stworzył temat: Rozładowany akumulator w zimie auto nie odpala nie mozna otworzyc
Tak mi się nie dawno zrobiło wyszedłem z roboty chce wsiadac a tu zupa zbita :( otwieram kluczykiem tym metalowym awaryjnym przekrecam stacyjke a tu 2 zupa zbita kompletnie nie reaguje cisza nawet pół kontrolki się nie zapalilo pół biedy bo byłem w swoim miescie i miałem po kogo zadzwonić:) Ale co zrobić Jak się jest het od domu i zdarzy się taki numer? Mobilny otwieracz do drzwi wołać? Przewozna ładowarkę do akumulatorów? Nie żartuje są w ogóle takie usługi? Klucze wiem że są Ale co z ladowaniem?:dry:

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 5 miesiąc temu #706 przez Wanka
Wanka odpowiedział w temacie: Rozładowany akumulator w zimie auto nie odpala nie mozna otworzyc
A czy wcześniej nie pojawiały się któreś z tych komunikatów? www.autofakty.pl/poradniki/co-oznaczaja-...rolki-w-samochodzie/
znam roznych artystów kierownicy jeżdzą z choinką na desce a jak auto nie chce zapalic to lament olaboga nie dziala nie jezdzi nie pali itd... ludzie patrzcie na to co wam "mowi" wasz samochód po to ma komputer~!

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.656 s.
Zasilane przez Forum Kunena