15 tysięcy netto + mieszkanie

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #878 przez ZieloneOczy
ZieloneOczy stworzył temat: 15 tysięcy netto + mieszkanie
Dla kogo? Dla biednych lekarzy :) kobieta.onet.pl/zdrowie/wiadomosci/szpit...tnych-nie-ma/0vqly1s
Może wśród forumowiczów znajdzie się jakiś bezrobotny internista? Ta specjalizacja jest tak ogólna że praktycznie bez odpowiedzialności za pacjenta. Kto się zgłasza? Najlepiej na ochotnika :)

Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #880 przez Baltazar
Baltazar odpowiedział w temacie: 15 tysięcy netto + mieszkanie
Nie no to już przesada...15 tys i mieszkanie dla kogoś, kto uprawia jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów?
Następny internetowy kretyn, który uważa się na wszystkim zna... Kto ci kurde powiedział, że internista to specjalizacja bez odpowiedzialności?! To cholernie opowiedzialna spec. chyba własnie jedna z najbardziej odpowiedzialnych...jak mnie wkurzają takie barany, co w de byli, gie wiedzieli, ale znaja się i wiedzią wszystko lepiej! Zamknij głupią d..ę zanim zaczniesz znowu pier...lić byle co!

Więcej
2 lata 2 miesiąc temu #881 przez Trucker101
Trucker101 odpowiedział w temacie: 15 tysięcy netto + mieszkanie

Baltazar napisał: Nie no to już przesada...15 tys i mieszkanie dla kogoś, kto uprawia jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów?
Następny internetowy kretyn, który uważa się na wszystkim zna... Kto ci kurde powiedział, że internista to specjalizacja bez odpowiedzialności?! To cholernie opowiedzialna spec. chyba własnie jedna z najbardziej odpowiedzialnych...jak mnie wkurzają takie barany, co w de byli, gie wiedzieli, ale znaja się i wiedzią wszystko lepiej! Zamknij głupią d..ę zanim zaczniesz znowu pier...lić byle co!

MASZ RACJĘ! akurat tak się składa, że znam kilku lekarzy i wiem, że non stop muszą sie uczyć, żeby wykonywać należycie swój zawód. Znam chirurga i tak się składa, że INTERNISTE też i powiem co wiem od nich JAK SIĘ NIE UCZYSZ, NIE SZKOLISZ, NIE ZDOBYWASZ CIĄGLE NOWEJ WIEDZY, to wypadasz z rynku. Jest bardzo duża konkurencja, a głosy takie że "internista do mało odpowiedzialne zajęcie" nie pomagają dobrym lekarzom. A źli wcześniej czy później sami się wyeliminują...

Czas generowania strony: 0.105 s.
Zasilane przez Forum Kunena